Šoreiz centīšos jums dot idejas par dāvanām, kuras jūs paši varētu izveidot netērējot daudz naudas, tādā veidā ietaupot līdzekļus citiem tēriņiem, bet arī sniedzot saviem draugiem un paziņām pavisam savādāku prieku, un saņemot šāda veida dāvanu, visticamāk, ka šis cilvēks spēs novērtēt jūsu pūles un pavadīto laiku pašam veidojot šādu mākslas darbu.

Paštaisītas sveces

Sveces vienmēr ir bijušas tie objekti, kuri ziemassvētku un jaunā gada sagaidīšanas laikā sniedz mums mājīguma un mīļuma sajūtu, un kas gan var būt labāks, par paš-izveidotu sveci?

Ja esat izlēmis izveidot savas svētku sveces, tad visvieglākais veids, būs nopirkt pašas lētākās sveces veikalā un tās pārkausēt jūsu izveidotajās formās , bet ,protams, jūs varat doties arī uz speciāliem veikaliem un iegādāties parafīnu, vai vasku, kuri ir speciali sagatavoti kausēšanai un ļaus jums izveidot šādu sveci. Vēl viena lieta, kas noteikti ir vajadzīga ir deglītis, un šis var būt jebkurš dzijas, vai neilona diegs, kurš ir sapīts bizē tieši tādā resnumā, kādā jūs vēlaties, un izmērcēts parafīnā, lai tas būtu pilnībā piesūcies, un spētu degt stundām ilgi, jo, kā jau zinām, parasts diegs, vai striķis nodegtu dažās sekundēs.

Šī ir ļoti radoša dāvana, un katram pašam ir jāizvēlas un jāizveido formiņas un tās var veidot no dažādiem materiāliem, tikai atcerieties, ka parafīns būs ļoti karsts, tāpēc neveidojiet šīs formiņas no kūstošiem materiāliem.

PS: Esiet ļoti uzmanīgi, jo ar karstu parafīnu ir ļoti viegli apdedzināties, un noteikti nelaidiet bērnus piedalīties šajā procesā bez pieaugušo uzraudzības.

piparkūku vīriņš

Paštaisīti ziemassvētku saldumi

Ziemassvētki, vismaz man, asociējas ar dāvanām, svecītēm, ziemassvētku egli un protams saldumiem, un kas gan var būt labāks par vecmāmiņas ceptajiem kēksiņiem vai bulciņām, vai tikko no krāsns izņemtām svaigām piparkūkām. Nereti mūsu steidzīgajā dzīvē nākas aizmirst , ka paštaisīti saldumi ir visgaršīgākie un, tas nozīmē, ka vairums cilvēku pērk piparkūkas un uz svētku galda liekamos saldumus veikalā, bet kā gan būtu, ja jūs uzdāvinātu saviem radiem un paziņām paštaisītus saldumus, kas jau pa gabalu ļautu visiem izjust to garšu, un pie nogaršošanas vienkārši izkustu mutē?

Pašizveidoti saldumi var būt visdažādākie, bet vislabākie protams ir tie, ko jūsu ģimenē jau no seniem laikiem taisa, kā smilšu cepumi,  piparkūkas vai varbūt laimes cepumi vai pončiki, un jebkuru no šīm lietām iespējams pagatavot par ideālu dāvanu, kuru vienmēr jūsu dāvanas saņēmēji atcerēsies ar prieku!

mājās veidota lampa

Paštaisīta lampa

Ziemassvētki , mums par nelaimi, ir arī pati tumšākā gada diena, un tas nozīmē, ka mājās nepieciešams iedegt gandrīz ikvienu mākslīgo lampu un vai nebūtu jauki, ka kāds jums uzdāvinātu paštaisītu lampu, kas veidota ar mīļumu un rūpēm par jums?

Šāda dāvana arī var būt visdažādākajos izpildījumos, un jūs varat veidot no diegiem un līmes taisītu bumbu ar elektrības ligzdu pa vidu, vai vienkārši aplīmētu pudeli, kuras galā tiek ielikta lampiņa ar kātiņu, un kas kopā veido neatkārtojamu krāsu un sajūtu sajaukumu. Vēl jūs varat izmantot LED diožu lampiņas un izveidot dažādas virtenes, vai objektus, bet būtībā viss ir jūsu rīcībā, un izmantojot mazliet iztēles iespējams paveikt brīnumu lietas.

ziemassvētku kolāža

Ziemassvētku foto kolāža

Fotogrāfijas, kā dāvana , vai tas tiešām ir iespējams? Pirmajā mirklī to iedomājoties uzreiz liekas dīvaini, kā savas vai citu fotogrāfijas varētu dāvināt kādam? Bet ja par šo tematu patiešām labi padomājam, tad visticamāk sapratīsim, ka mūsu vecvecāki, vai vecāki būtu stāvā sajūsmā saņemt foto kolāžu, vai kādu albumu ar jūsuprāt vislabākajām un mīļākajām bildēm. Šeit atkal ir iespēja izpausties radošiem cilvēkiem, veidojot šāda veida fotogrāfiju dāvanas, piemēram, svētku noskaņās un katrā fotogrāfijā pozēt ar salaveča cepuri, vai vienkārši izmantojot kādu bilžu manipulēšanas programmu pielikt cepures dažādām bildēm, tādā veidā padarot tās vienlīdz smieklīgas un mīļas.

paštaisīta krūzīte

Apgleznota krūzīte

Un visbeidzot, pēdējā ideja , ko vēlos jums sniegt ir paš-apgleznota krūzīte, vai kāds cits trauks, bet šeit noteikti ir svarīgi tas, ka jūs šo trauku tiešām apgleznojiet paši, jo kur gan ir prieks aiznest krūzīti uz apgleznošanas darbnīcu un saņemt perfektu un gatavu mākslas darbu? Manuprāt, jūsu tuvinieki vai draugi būs stāvā sajūsmā, ja jūs izveidosit tieši viņiem veltītu mākslas darbu ar noturīgajām krāsām, kas tieši domātas šādām lietām. Tas nekas, ja jūs nemākat gleznot vai zīmēt, un uzrakstot vienkārši labu novēlējumu vai šī cilvēka vārdu arī būs pietiekami , lai viņu patīkami pārsteigtu.

Pievienot komentāru

Reklāma

Aptauja

Vai esat sākuši domāt par ziemassvētku dāvanām?

Loading ... Loading ...