Ziemassvētku-un-jaunā-gada-ceļojumi-2013---2014

Jāsaka gan, ka pēdējos gados Latvijā ar sniegu ir diezgan pasmagi, atceros pāris gadus atpakaļ Ziemassvētkos bija pamatīgs slapjdraņķis. Tas nedaudz sabojāja pašu svētku sajūtu un protams ne pirms ne pēc neļāva kārtīgi atpūsties, kas man nozīmē ar sniega dēli doties uz kalnu. Atsaucoties uz šīm atmiņām esmu izveidojis Ziemassvētku un Jaungada 2013 – 2014 ceļojumu TOP 5. Šis noteikti būs noderīgi tiem, kuri plāno sagaidīt Ziemassvētkus ģimenes lokā, bet ārpus Latvijas, vai arī vēlās Jauno gadu sagaidīt ar pamatīgu blīkšķi.

Ziemassvētku – Jaungada ceļojumu TOP3

Nr.1 Ceļojums pie Ziemassvētku vecīša jeb Santa Klausa

ciemos-pie-santa-klausa

Šajā ceļojumā savā darbnīcā Jūs sagaidīs galvenais svētku vaininieks Santa Klauss. Ceļojuma laikā jūs varēsiet nobildēties ar Ziemassvētku vecīti, nosūtīt pastkarti no viņa pasta. Pasta birojs ir īpašs jo no turienes katru gadu bērniem visā pasaulē tiek izsūtītas tūkstošiem vēstules. Jūs saņemsiet arī apliecinošu sertifikātu par to, ka esat šķērsojuši Ziemeļu polāro loku. Ceļojums neizpaliks arī ar foršiem suvenīru veikaliem, kuros varēsiet iegādāties dāvanas saviem tuviniekiem.

Informācija par ceļojumu:

Izbraukšana 20.12.2013. 7:00 no t/c Origo.

Ceļojuma cenā ietilpst:

  • Brauciens ar komfortu tūrisma klases autobusu
  • Biļete uz prāmi Tallina – Helsinki – Tallina
  • 2-3vietīgā izvietošana viesnīcā Somijā
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.

piedavajums

Nr.2 Ziemassvētki Prāgā

prieks-praga

Prāgā, manuprāt ir visskaistākie Ziemassvētki, tie ir kā pasaka. Pilsēta šo svētku laikā ir neaprakstāmi skaista. Pašiem iedzīvotājiem, tas nešķiet nekas neparasts, bet apskatot bildes internetā ir skaidri redzams, ka šie svētki ir Svētais brīnums. Ceļojuma programmā pastaigas pa Prāgu, Ziemassvētku vakariņas slavenajā Novomestskas Alus darītavā, brīvajā laikā – pastaiga pa Vecpilsētas laukumu – vietu, kur atrodas„galvenais” Ziemassvētku gadatirgus – vislielākais, skaistākais un ir viens no visapmeklētākajiem pilsētā.

Informācija par ceļojumu:

Izbraukšana 22.12.2013. plkst. 6:00 no t/c Origo.

Ceļojuma cenā ietilpst:

  • brauciens ar ērtu tūrisma klases autobusu (WC, TV, DVD, Climat, virtuve),
  • viesnīca Polijā un Prāgā ar brokastīm,
  • grupas vadītāja pakalpojumi

piedavajums

Nr.3 Jaunais gads Budapeštā

jaunais-gads-budapesta

Ja vēl neesat izlēmuši kur pavadīt Jauno gadu – jāsaka viens – Budapešta būs īstā vieta! Kā raksta mediji – viena no skaistākajām Eiropas galvaspilsētām. Ungārijā šos svētkus sagaida skaļi un krāšņi. Skaista uguņošana, silta tēja un bezmaksas uzkodas pilsētas ielās, dejas, karstvīns un šampanietis. Garlaicīgi pavisam noteikti nebūs. Tiem kam tuvs tautā saucamais “šoppings” varēs iepirkties kādā no 150 tirdzniecības centriem kur var nopirkt dažādas dāvanas, egļu rotājumus, saldumus un karstos dzērienus Brīvajā laikā pastaigājaties pa Muzeja laukuma tirdziņu, kas svētku dienās pārvēršas par pasakainu valsti. Rātslaukumā būs uzstādīts ekrāns uz kura translēs Vīnes orķestra koncertu.

Informācija par ceļojumu:
Izbraukšana 29.12.2013. plkst. 5:30 no t/c Origo.

Ceļojuma cenā ietilpst:

  • brauciens ar ērtu tūrisma klases autobusu (WC, TV, DVD, Climat, virtuve),
  • naktis viesnīcās + brokastis
  • grupas vadītāja pakalpojumi.

piedavajums

Pievienot komentāru

Reklāma

Aptauja

Vai esat sākuši domāt par ziemassvētku dāvanām?

Loading ... Loading ...