Neskatoties uz to, ka Ziemassvētki nav īsti piemērots laiks (varbūt tieši otrādi), bet domāju, ka šis raksts būs noderīgs. Decembris katru gadu, kā zināms ir tēriņu mēnesis, jāpērk dažādas lietas mājai lai sagatavotos svētkiem, jāmaksā ikmēneša rēķini (šogad ziema mūs lutina attiecībā uz komunālajiem maksājumiem).  Nezinu kā citiem, bet vismaz man gribās apdāvināt gan ģimeni, gan draugus, ja neko lielu tad vismaz kādu nieciņu. Tie būtībā sanāk neplānoti izdevumi, kaut gan zinām, ka gada beigās tādi būs tomēr  iekrāt parasti nesanāk. Nu lūk, par to arī ir šis raksts. Izstaigāju pa dažādiem kredītu salīdzinātājiem un apkopoju dažus populārākos ātros kredītus, kuri, iespējams, būs noderīgi ja pietrūks naudiņas. Tiem, kam tās ir pietiekoši un padomā ir kāds atpūtas brauciens – droši var apskatīties sadaļu Ziemassvētku ceļojumi 2013-2014.

Ziemassvētku ātro kredītu piedāvājumi

Tātad apskatot lielāko daļu aizdevēju sanāca izcelt piecus un izveidot tādu kā nelielu topu. Centos izvēlēties tos, kuri aizņemoties pirmo reizi ir bez maksas, jeb jāatdod tik pat cik paņēmi, un tos kuriem ir izdevīgas procentu likmes ja kādreiz jau esat aizņēmušies pie konkrētas firmas. Atzīšos, ka Ziemassvētku noskaņās mani ietekmēja aizdevēju mājas lapu noformējums, nedaudz, bet ietekmēja 🙂 Tātad:

viasms piedavajums

Ziemassvētku akcijas laikā piedāvā bez maksas automātiski pagarināt atmaksas termiņu uz 2 nedēļām, ja kredīts paņemts no 16 decembra līdz 5. Janvārim.

15 minūšu laikā jaunie klienti bez maksas var aizņemties līdz 150 Ls un esošie līdz 300 Ls ar 2,5% likmi uz 30 dienām.

 

 ferratum  piedavajums

 Jaunajiem klientiem līdz 100 Ls aizdevums ir bez maksas, esošajiem klientiem īstermiņa kredīts līdz 400 Ls.

 

 crediton-atrais-kredits  piedavajums

Nav gluži Ziemassvētku akcija, bet katrā ziņā izdevīga ir. Jaunajiem klientiem pirmais kredīts bez procentiem un ar foršu bonusu – paņem 100 Ls un atdot tikai 95 Ls. Esošajiem klientiem līdz 350 Ls.

 

 kredits7  piedavajums

Svētku laikā piedāvā visām aizdevumu summām atlaide cenai – 50 %. Pirmo kredītu jaunajiem klientiem līdz 200 Ls bez maksas. Esošajiem klientiem tie paši 200 Ls tikai ar 2% likmi ja ņemat naudu uz 30 dienām.

 

 credit24_logo  piedavajums

Piedāvā jaunajiem klientiem aizdevumu no 50 līdz 250 Ls  par 1 Ls. Tas nozīmē, to ka, ja paņemat piemēram 100 Ls, tad atdosiet tikai 101 Ls. Esošajiem klientiem dažādas atlaides līdz 15%.

 

Tāds nu man sanāca tas „ceļojums” pa aizdevēju portāliem.  Ceru, ka nebija veltīgs un kādam būs noderīgs. Ja ar šiem nepietiek, tad visi ātrie kredīti ir atrodami šeit. Varbūt tur atradīsiet kaut ko izdevīgāku vai interesantāku ko būšu palaidis garām.

Priecīgus svētkus!

PS. Visi zina šo teicienu  – aizņematies atbildīgi izvērtējot savas iespējas atmaksāt. 🙂 (tas kā neliels novēlējums Ziemassvētkos no manis)

Pievienot komentāru

Reklāma

Aptauja

Vai esat sākuši domāt par ziemassvētku dāvanām?

Loading ... Loading ...