ziemassvētku dāvanas

Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks, bet ne vienmēr mēs varam atļauties iegādāties dārgas un unikālas dāvanas, tāpēc ir jālieto sava iztēle un jāmēģina izveidot dāvanas, kas nemaksā dārgi, bet tik un tā radīs prieku otra cilvēka acīs. Šādas dāvanas parasti ir rokudarbi, vai kāda nestandarta ideja, kas labi iederētos šī cilvēka dzīvē. Šīm dāvanām parasti ir jābūt ļoti izteiksmīgām, un tāpēc tev par otru cilvēku ir jāzina daudz informācijas, lai tu varētu šāda veida dāvanu uzdāviāt. Šeit būs daži piemēri ar dāvanām, kas varētu jums raisīt iztēli un ļaus izveidot un atrast dāvanas, kas nemaksās daudz bet tik un tā būs noderīgas un patīkamas:

Šļūcamie maisi – Viena no jaukākajām dāvanām ir uzdāvināt katram maisu, kas piepildīts ar vecām lupatām vai porolonu un uz katra no maisiem ir iešūts šī dāvanas saņēmēja vārds. Ja ziema ir sniegaina, tad šādi maisi garantēs izpriecas sniegā un noteikti, ka neko tādu nevien nekad nebūs saņēmis!

Kartiņa ar apsolījumu – Ja tu nevari izlemt, ko uzdāvināt kādam, sev tuvam, cilvēkam, tad iespējams, ka kartiņa, kurā rakstīts apsolījums būs īstā dāvana, jo šinī apsolījumā tu vari rakstīt jebko, sākot no masāžas mīļotajam cilvēkam līdz pat palīdzībai sagrābt lapas saviem radiniekiem. Apsolījumu kartītei būtu jābūt skaisti noformētai, bet galvenais ir tas, lai tu arī pēc tam šo solījumu pildītu!

Cukura vates aparāts – Cukur-vates aprāti parasti ir dārgi, bet tos ir iespējas izveidot arī pašu rokām, un internetā ir pieejami neskaitāmi video un citas pamācības, kā šādu aparātu izveidot. Iedomājieties cik tas būtu forši, ja jūs varētu izveidot savu cukurvati kad vien vēlaties!

Mobilā telefona cimdiņš – Parasti mēs ietinam savus mobilos telefonus pirktos “kažociņos”, bet mobilo telefonu var viegli ielikt arī bērna cimdiņā jeb dūrainītī, un šāda dāvana noteikti būs mīļa kādai mammai, jo vienmēr izvelkot savu telefonu tas atgādinās par savu bērnu!

Mutautiņš – Ja tev ir kāds pazīstams cilvēks, kuram bieži piemetas iesnas, tad paštaisīts mutautiņš noteikti, ka būs laba dāvana. Atliek tikai atrast pietiekoši mīsktu drēbes gabalu, to izgriest mutautiņa formā, uzšūt šīs personas vārdu un nedaudz apšūt maliņas

Ceru ka kāda no šīm idejām tev noderēs un varēsi tās izmantot ši gada ziemassvētkos

Pievienot komentāru

Reklāma

Aptauja

Vai esat sākuši domāt par ziemassvētku dāvanām?

Loading ... Loading ...